sobota, 22 grudnia 2012

Wesołych Świąt

Moje kochane !!!! Zbliżają się Najcudowniejsze Święta w roku z tej okazji chcę złożyć wam wszystkim i każdej z osobna najserdeczniejsze życzenia, zdrowych i spokojnych Świąt ,spędzonych w rodzinnej miłej atmosferze , Byście nadal tworzyły takie cudowne rzeczy .

A teraz kilka słów na podsumowanie .
Zakładając bloga nie przypuszczałam że spotkam tutaj tyle fantastycznych dziewczyn,które robią tak wspaniałe rzeczy, dziękuję wam za każde miłe słowo zostawione na moim blogu, za każdego maila pełnego tylu ciepłych,motywujących słów. To jest tak wspaniałe że zupełnie obce sobie osoby potrafią być tak mile dla siebie. W tym roku z powodu ospy nie wysłałam kartek ale za to kilka osób otrzyma maile :) Tak Więc uciekam do swoich obowiązków do zobaczenia po świętach, czas świąt ,to czas dla rodziny oraz z brata który przyjechał do  mnie z Włoch i nie widziałam go prawie rok.

Tak Więc jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!


7 komentarzy:

 1. Blogosfera jest cudowna;)

  Zapraszam na konkurs z PRYMAT : http://book-and-cooking.blogspot.com/2012/11/konkurs-z-firma-prymat-edycja-swiateczna.html Wystarczy podać przepis na danie świąteczne, obojętnie jakie z użyciem przypraw PRYMAT ;)

  Wesołych Świąt !

  OdpowiedzUsuń
 2. Również życzę zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych Świąt Wiolu! Niech ten wyjątkowy czas będzie piękny, radosny i pełen ciepła :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdy na dachu parkuje renifer ,
  Gdy kolędy cicho mruczy kaloryfer .
  Gdy choinka zdobi najważniejszy kąt ,
  Viola życzy wesołych świąt ..

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki kochana, i podobnie - duzo radosci, spokoju zarowno na Swieta, jak i na Nowy rok. I setek cudownych inspiracji! Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wesołych Świąt, pełnych miłości, ciepła rodzinnego, chwil spędzonych razem, a w Nowym Roku samych uśmiechów i aby każda chwila stanowiła inspirację do pracy! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Wesołych Świąt, głębokiej radości i odważnego przyjęcia Jezusa Chrystusa do siebie – na dziś, na jutro, na cały Nowy 2013 Rok!

  OdpowiedzUsuń