środa, 5 grudnia 2012

Sylwestrowo!!! oraz kilka słów o wymiance

Sylwester zbliża się wielkimi krokami tak więc postanowiłam wykonać kolczyki które nadadzą szyku każdej kreacji :) . Kolczyki są w kolorach biało bordowym z koralikami szklanymi w kolorze czerwonym oraz kryształkami w tym samym kolorze. Kolczyki mają długość około 9 cm. Mi się bardzo podobają a wam ?

Jeszcze kilka słów na temat wymianki

-Czy każda z uczestniczek zapoznała się z wymiankowymi parkami i czy do wszystkich doszły adresy rozesłane przeze mnie i każda wie z kim robi wymiankę ??
-Jest mi strasznie przykro że do dnia dzisiejszego ŚWIAT MOICH PASJI  nie przysłała adresu,nie ma z nią żadnego kontaktu,czas ucieka a jej parka nie może tyle czekać w niepewności!!!!!

4 komentarze:

  1. hej mogę zastąpić świat moich pasji, wcześniej się nie zapisywałam, bo nie wiedziałam czy się wyrobię, daj znać na maila.

    OdpowiedzUsuń
  2. No kolczyki ładniusie :) takie w kolorkach zbliżających się świąt :)Ja swoją paczuszkę wymiankową właśnie dziś o 12:00 wysłałam i niecierpliwie czekam na Twoją:D Mam nadzieję, że moja paczucha będzie dla Ciebie idealnym prezentem na Mikołaja :) Pochwalę się zdjęciami na blogu jak tylko dojdzie , oczywiście też mi daj znać kiedy moja przyszła e-mailowo wtedy wstawię posta !:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Właśnie do mnie doszła wymiankowa paczuszka od Ciebie:) Serdecznie dziękuję za piękności :) czekam aż moja dojdzie do Ciebie i wstawimy posty wymiankowe!:D

    OdpowiedzUsuń