piątek, 16 listopada 2012

Zimowe sopelki

Dzisiaj chciałam wam przedstawić lodowe sopelki (miały być śnieżynki) :) Cały dzień nad nimi pracowałam a zainspirowała mnie Joanka swoim nowym śnieżynkowym wyzwaniem :) Mam ogromna chęć zgłosić je na tą zabawę ale niestety zdjęcia mi dobrze nie wyszły ,kolczyki zawierają dużo kryształków i odbija się od nich światło od lampy błyskowej w aparacie a jeśli robię zdjęcie nie używając lamy zdjęcia wychodzą zamazane :( jednym słowem tak źle i tak nie dobrze. Jeszcze się nad tym zastanowię być może się zgłoszę w końcu zrobiłam je specjalnie na tą okazję :) A wy jak sądzicie nadają się??

9 komentarzy:

 1. Są przepiękne! I nie masz się nad czym zastanawiać, koniecznie zgłaszaj je do wyzwania!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. są zachwycające :) Czekam na zgłoszenie :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajne sopelki! muszą ślicznie wyglądać na uszach:)też mam wiecznie problem ze zdjęciami:( drugie najlepsze:) jasne że zgłaszaj - przecież nic nie ryzykujesz! trzymam kciuki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszaj, w końcu interpretacja tematu dowolna. Co do zdjęć - jest banalny sposób: zrobić sobie jakiś pseudo - statyw (najprościej powiesić na czymś kolczyki i ustawić aparat na przeciwko), ustawić większy czas naświetlania, można dla pewności też dać samowyzwalacz. I nie wyjda za ciemne. Dla lepszego efektu, spróbuj wyhaczyć jakąś choć trochę słoneczną chwilę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mienią się jak deszcz w słońcu :) Śmiało zgłaszaj je na wyzwanie, powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo wam dziękuję za każde miłe słowo :) Jesteście kochane :* A kolczyki zgłosiłam na wyzwanie :):)

  OdpowiedzUsuń